Кадети тријумфовали над Зрињским и ”закували” борбу за титулу!

Кадети Борца тријумфовали су над Зрињским резултатом 1:0 у дербију 22. кола Премијер лиге БиХ и пред старт Елитне лиге заостатак за Мостарцима, који су на првом мјесту, смањили на пет бодова.

Побједоносни погодак постигао је Синиша Ристић у 53. минуту, а епилог овог кола је такав да црвено-плави пред посљедњих десет кола имају 46 бодова.

Успјешни су били и пионири, који су ривала савладали резултатом 4:1. Двоструки стријелац био је Матеј Декет (11. и 19. минут), а за наш тим још су погађали и Алекса Голић (39.) и Милош Бајић (70+2.).

Први дио такмичења у својој лиги пионири су завршили на петом мјесту са 44 бода.

БОРАЦ – ЗРИЊСКИ 4:1

стријелци: 1:0 Матеј Декет (11.), 2:0 Матеј Декет (19.), 2:1 Иван Милетић (32.), 3:1 Алекса Голић (39.), 4:1 Милош Бајић (70+2.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Марко Ерак (Крупа на Врбасу), жути картони: Никола Тешић, Алекса Голић (Борац), Тони Пупић (Зрињски), црвени картони: Тони Пупић (Зрињски, 56. минут), Марко Сергеј Малбашић (Борац, 60. минут).

БОРАЦ: Марко Сергеј Малбашић, Андреј Вучковац (од 65. минута Андреј Ђурашиновић), Драган Предојевић, Ђорђе Станимировић, Никола Тешић (од 58. минута Кристијан Зечевић), Стефан Штрбац (од 65. минута Вук Тајисић), Матеј Декет, Сергеј Марјановић (од 36. минута Данило Вучковац), Вељко Савановић (од 60. минута Едхем Хујић), Алекса Голић (од 58. минута Милош Бајић), Никола Терзић (од 36. минута Павле Нежић). Тренер: Асмир Авдукић.

ЗРИЊСКИ: Лука Ђурђевић, Фарис Угарак, Мехемед Мемиш (од 58. минута Лука Дриновац), Марко Карачић, Домагој Матић, Тони Пупић, Иван Милетић (од 65. минута Ивано Васиљ), Лука Варга (од 40. минута Габријел Божић), Марко Шкобић, Мустафа Велић, Дарис Солаковић. Тренер: Миле Пехар.

БОРАЦ – ЗРИЊСКИ 1:0

стријелци: 1:0 Синиша Ристић (53.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 70, судија: Драган Тодић (Добој), жути картони: Синиша Ристић, Стефан Вишекруна (Борац).

БОРАЦ: Младен Јуркас, Срђан Мишић, Стефан Вишекруна, Миљан Кецман, Марко Ћетковић, Павле Ћусо, Милош Лазић (од 55. минута Огњен Ђерман), Вукашин Гостимировић (од 87. минута Давид Благојевић), Дејан Брешо (од 55. минута Јелисије Врсајковић), Синиша Ристић (од 87. минута Милош Балаћ), Павле Павковић (од 70. минута Павле Поповић). Тренер: Игор Мирковић.

ЗРИЊСКИ: Матеј Богдан, Филип Шакота, Петар Јуре Павковић (од 86. минута Анте Спајић), Иван Габриел Пехар (од 72. минута Себастиан Шего), Звонимир Сесар, Филип Цвитковић, Антонио Араповић, Давид Павловић (од 60. минута Адем Одобашић), Леон Лучић (од 60. минута Роко Вучић), Анте Покрајчић, Анте Шуњић (од 72. минута Мухамед Ћосић). Тренер: Драган Перић.