Кадети поклекли у посљедњем минуту

Кадети Борца поражени су резултатом 0:1 од Широког Бријега у утакмици седмог кола Премијер лиге БиХ, те тако уписали други овосезонски пораз, након неуспјеха у трећем колу у Добоју код Какња. Пулени Драгана Бенића капитулирали су у посљедњем минуту утакмице, када је мрежу иза леђа Исака Бадића затресао Тони Анић за трећи тријумф Широког Бријега.

Након 7 утакмица, кадети Борца заузимају треће мјесто са 13 бодова, а у осмом колу ће снаге одмјерити са Радником на Градском стадиону у Бијељини.

БОРАЦ – ШИРОКИ БРИЈЕГ 0:1 (0:0)

стријелци: 0:1 Анић (80.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 70, судија: Жељко Вукић (Бањалука), жути картони: Латиновић, Солдат, Боснић (Борац), Анић (Широки Бријег).

БОРАЦ: Бадић, Јовић, Милојевић, Арсић, Кујунџић, Латиновић (од 48. минута Рогић), Божичковић (од 72. минута Дамјанић), Амиџић (од 67. минута Божић), Боснић, Солдат (од 41. минута Грубор), Стојичић (од 57. минута Кукавица). Тренер: Драган Бенић.

ШИРОКИ БРИЈЕГ: П. Зовко, Ласић, Бркић, М. Зовко (од 57. минута Токић), Дрљо, Анић, Билобрк, Лукић (од 76. минута Милетић), Тадић (од 67. минута Брекало), Илинковић, Мустапић. Тренер: Нико Ковачић.