Јуниори за пола сата доживјели висок пораз у Широком Бријегу

Све до 57. минута јуниори Борца су на гостовању Широком Бријегу имали неријешен резултат – а онда су ”кола кренула низбрдо”.

У интервалу од 33 минута, изабраници Марка Максимовића примили су чак четири гола и забиљежили тежак пораз, други везани у шампионату, након којег су пали на шесто мјесто на табели.

Стриелци за домаће били су Давид Мартић, Карло Марић, Марко Шимић и Габријел Дрмач.

У наредном колу, Борчеви јуниори ће угостити првопласирану Звијезду 09.

ШИРОКИ БРИЈЕГ – БОРАЦ 4:0

стријелци: 1:0 Мартић (57.), 2:0 Марић (69.), 3:0 Шимић (87.), 4:0 Дрмач (90.), стадион: СЦ Муса – Карачић, без присуства гледалаца, судија: Франо Јелић (Широки Бријег), жути картони: Гргић (Широки Бријег), Вујмиловић, Божић, Тахрић, Вуковић (Борац).

ШИРОКИ БРИЈЕГ: Пуљић, Долић (од 56. минута Марић), Дрмач, Ласић, Мартић, Шимић, Јакешевић, Милетић, Токић (од 90+1. минута Кујунџић), Гргић (од 88. минута Муса), Планинић (од 88. минута Вукоја). Тренер: Сантос Лаго Вагнер.

БОРАЦ: Војводић, Јањетовић, Рачић (од 73. минута Јаворац), Бобић (од 59. минута Пушић), Орашанин, Божић, Тахрић, Чавић, Вујмиловић (од 45. минута Вуковић), Сарајлић, Церић (од 85. минута Симуновић). Тренер: Марко Максимовић.