Јуниори водили након 45 минута, па изгубили у Хаџићима: Први пораз црвено-плавих у првенству након два мјесеца

Јуниори Борца били су у предности након првог полувремена дуела са Радником из Хаџића, али су нажалост на крају морали да упишу пораз у првој првенственој утакмици након елиминације из Лиге шампиона.

Црвено-плавима је ово први пораз у првенству након низа од шест узастопних побједа, а посљедњи неуспјех, до овог поподнева, укњижили су 13. августа на гостовању Сарајеву (3:0).

Наш тим је повео у 34. минуту голом Луке Дивљака и предност чувао све до 63. минута, када је поентирао Дејан Симанић, који је у игру ушао три минута раније, док је коначних 2:1, у 66. минуту, поставио Керим Хујић.

Послије овог пораза, Борац заузима четврто мјесто са 19 бодова из девет утакмица, а у сриједу ће гостовати Звијезди 09 у заосталом мечу пете рунде.

РАДНИК – БОРАЦ 2:1

стријелци: 0:1 Дивљак (34.), 1:1 Симанић (63.), 2:1 Хујић (66.), стадион: у Хаџићима, гледалаца: 50, судија: Марко Домазет (Источна Илиџа), жути картони: Симанић, Бркић (Радник),

РАДНИК: Побрић, Мартиновић, Хујић (од 90. минута Пашовић), Бркић (од 75. минута Кадрић), Џебић, Сердаревић (од 85. минута Каламујић), Табак (од 60. минута Симанић), Хаџалић, Бучан, Демировић, Тоља (од 90+1. минута Ђино). Тренер: Мирнес Бешић.

БОРАЦ: Николић, Рендић (од 73. минута Пеуља), Моцоња, Макарић (од 67. минута Сарић), Делкић, Жуљевић (од 73. минута Цвјетановић), Дамјанић, Самарџија (од 60. минута Беук), Шушић, Дивљак (од 60. минута Ковачевић), Богданић. Тренер: Зоран Драгишић.

(борац-спорт, фото: ФК Радник Хаџићи)