Јуниори ухватили залет за горњи дио табеле: У Бијељини од 1:0 до 1:3 за трећу премијерлигашку побједу

Јуниори Фудбалског клуба Борац ухватили су залет за пробој у горњи дио табеле Премијер лиге БиХ! Након три пораза у прва три кола, изабраници Зорана Драгишића су забиљежили три тријумфа, а посљедњи јуче, када су на Градском стадиону у Бијељини савладали домаћи Радник резултатом 1:3, захваљујући чему дијеле осмо мјесто са наредим ривалом Травником са 9 бодова, односно само три мање од другопласираног Широког Бријега.

Борац је до славља у Семберији стигао након преокрета: до вођства су у 34. минуту домаћи стигли голом Кемала Хасикића, док је само четири минута касније коначан резултат првог полувремена поставио Срђан Ескић. Играо се 66. минут када је Ђорђе Милојевић “поентирао” за 1:2, док је судбину Бијељинаца седам минута касније запечатио Слободан Вук Вујмиловић.

РАДНИК – БОРАЦ 1:3 (1:1)

стријелци: 1:0 Хасикић (34.), 1:1 Ескић (38.), 1:2 Милојевић (66.), 1:3 Вујмиловић (73.), стадион: Градски у Бијељини, гледалаца: 50, судија: Кенан Бајрактаревић (Орашје), жути картони: Бобић, Курузовић, Стојичић, Арсић (Борац).

РАДНИК: Васић, Јовић (од 77. минута Лукић), Маринковић, Вујић (од 77. минута Баџа), Дујковић, Савић (од 77. минута Матовић), Хасикић, Миладиновић, Васиљевић (од 46. минута Крстић), Ђукић (од 77. минута Малетић), Никић. Тренер: Славиша Митровић.

БОРАЦ: Гашић, Милутиновић, Милојевић, Јаворац, Арсић, Турањанин, Курузовић (од 67. минута Стојичић), Ескић (од 67. минута Вуковић), Латиновић, Бобић (од 57. минута Вујмиловић), Вукобратовић (од 83. минута Мартић). Тренер: Зоран Драгишић.