Јуниори стартовали побједом – “тројка” уписана у Приједору

Јуниори Борца сјајно су стартовали у Премијер лиги БиХ савладавши на гостовању екипу Рудар Приједора резултатом 1:2.

Повео је наш тим и то у 15. минуту поготком Амара Церичћа, који је у Борац стигао управо из Приједора. Изједначио је Милош Саџак у 36. минуту, а побједу нашег тиму, из једанаестерца, донио је капитен Давид Чавић у 55. минуту.

Иначе, на путу ка побједи, Борцу је био олакшан пут пут од 60. минута јер је у кратком року два жута картона добио Сергеј Вуруна, који је у игру ушао само десет минута раније.

У другој рунди, Борац ће дочекати Крупу, која је у првом колу савладала Радник истим резултатом.

РУДАР ПРИЈЕДОР – БОРАЦ 1:2

стријелци: 0:1 Церић (15.), 1:1 Саџак (36.), 1:2 Чавић (пенал, 55.), стадион: Градски у Приједору, без присуства гледалаца, судија: Александар Раилић (Дервента), жути картони: Јовичић, Саџак, Вуруна (Рудар Приједор), Рачић, Бобић (Борац), црвени картон: Сергеј Вуруна (Рудар Приједор, 60. минут).

РУДАР ПРИЈЕДОР: Трнинић, Савић, Каурин, Стојанчић, Петковић, Саџак, Ф. Микић, Дрљача, Суљић (од 67. минута Куриџа), Јовичић (од 50. минута Вуруна), М. Микић (од 46. минута Павловић). Тренер: Срђан Марјановић.

БОРАЦ: Дамјановић, Рачић, Батос, Бобић, Орашанин, Божић, Јаворац (од 59. минута Вујмиловић), Тахрић, Чавић (од 90+3. минута Шкрбић), Вуковић (од 71. минута Пушић), Церић (од 88. минута Лугоња). Тренер: Марко Максимовић.