Јуниори сигурни против Приједорчана у крајишком дербију

Борчеви јуниори стигли су овог викенда до четврте побједе надигравши и савладавши Рудар Приједор у крајишком дербију резултатом 3:1.

До вођства је, у 27. минуту, дошао Борац преко Марка Бабића, док је у 73. минуту предност удвостручио Василије Јотић.

Три минута касније, неизвјесност у меч вратио је Марио Павловић, али све дилеме око коначног исхода отклонио је, голом у првом минуту надокнаде, Леонтије-Лука Драгољић.

Након пораза Зрињског од Радника из Хаџића резултатом 1:2, Борац је остао једини тим без пораза у досадашњем току сезоне, те је након седам мечева други са 15 бодова. На првом мјесту су Мостарци са 16.

У наредном, осмом колу, Борац ће дочекати Крупу.

БОРАЦ – РУДАР ПРИЈЕДОР 3:1

стријелци: 1:0 Бабић (27.), 2:0 Јотић (73.), 2:1 Павловић (76.), 3:1 Драгољић (90+1.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Драган Кесић (Градишка), жути картони: Радовић (Борац), Јовичић, Билбија, Јошкић, тренер Срђан Марјановић, Добријевић, Алибеговић, Павловић, Краљ (Рудар Приједор), црвени картон: Драгослав Јовичић (Рудар Приједор, 73. минут).

БОРАЦ: Дамјановић, Јањетовић (од 44. минута Вајзовић), Моцоња (од 88. минута Симуновић), Дрча, Николић, Вуковић (од 32. минута Благојевић), Јотић, Даничић (од 67. минута Драгољић), Ерић, Радовић, Бабић (од 67. минута Пушић). Тренер: Ранко Станаревић.

РУДАР ПРИЈЕДОР: Ћехић, Билбија, Јошкић (од 49. минута Хамзић), Деспот, Дакић, Добријевић, Алибеговић, Павловић, Јовичић, Краљ, Куриџа. Тренер: Срђан Марјановић.