Јуниори рутински против ”фењераша”

Јуниори Борца тријумфално су одрадили гостовање бановићкој Будућности, у оквиру 19. кола Премијер лиге БиХ.

Тим Зорана Драгишића је Бановићане, који су сигуран путник у нижи ранг такмичења (освојили само два бода из 19 мечева), савладао резултатом 0:3. Двоструки стријелац био је Петар Самарџија (69. и 83. минут), а гол којим су црвено-плави ”начели” домаће постигао је Сергеј Дамјанић у 15. минуту.

Послије овог тријумфа, Борац се учврстио на трећем мјесту са 37 бодова, а у наредном колу ће угостити добојску Слогу.

БУДУЋНОСТ – БОРАЦ 0:3

стријелци: 0:1 Дамјанић (15.), 0:2 Самарџија (69.), 0:3 Самарџија (83.), стадион: у Бановићима, гледалаца: 70, судија: Дражен Марић (Бијељина), жути картони: Чергић (Будућност).

БУДУЋНОСТ: Икановић, Демировић (од 34. минута Ноћајевић), Карић, Мешановић (од 83. минута Зулић), Лачић (од 65. минута Чамџић), Смајловић, Чергић, Модрић, Бегић, Кавазовић (од 83. минута Делић), Дураковић (од 83. минута Агић). Тренер: Зехрудин Кавазовић.

БОРАЦ: В. Николић, Моцоња (од 72. минута Делкић), Макарић, Сарић (од 67. минута Цвјетановић), Дамјанић, Радовић, Стјепановић (од 46. минута Јанковић), Самарџија, Шушић, Марчетић (од 72. минута Бундало), Ковачевић (од 54. минута Ј. Николић). Тренер: Зоран Драгишић.