Јуниори поражени у мечу са Сарајевом

Јуниори Борца поражени су јуче у Бутмиру од екипе Сарајева резултатом 5:1, што им је четврти неуспјех у Премијер лиги БиХ. Уз освојена три бода и омјер од једне побједе и четири пораза, изабраници Зорана Драгишића заузимају 11. мјесто на табели, а у шестој рунди их очекује домаћи дуел са мостарским Вележом, који је тренутно десети са бодом више од нашег тима.

Екипа Сарајева стигла је до резултатске предности у 13. минуту голом Армина Имамовића, вођство домаћег тима десет минута касније удвостручио је Амар Рагиповић, а коначан резултат првог полувремена поставио је Михајло Граховац у 34. минуту, смањивши заостатак црвено-плавих.

У 59. минуту Сарајлије постижу трећи гол – стријелац је био капитен Амар Мустафић, а одбрана Борца поклекла је и у 87. и 88. минуту, када су погађали Кенан Дервишагић и Мирза Јашаревић.

САРАЈЕВО – БОРАЦ 5:1 (2:1)

стријелци: 1:0 Имамовић (13.), 2:0 Рагиповић (23.), 2:1 Граховац (34.), 3:1 Мустафић (59.), 4:1 Дервишагић (87.), 5:1 Јашаревић (88.), стадион: тренинг-кампа ФК Сарајево у Бутмиру, гледалаца: 30, судија: Владимир Бјелица (Источно Сарајево), жути картони: – .

САРАЈЕВО: Демировић, Бешић (од 88. минута Брадарић), Мустафић, Мехуљић (од 78. минута Дервишагић), Рагиповић (од 80. минута Јунузовић), Имамовић, Курдић, Тутунџић, Кларић, Алић (од 75. минута Селимовић), Поздер (од 46. минута Јашаревић). Тренер: Џенан Ушчуплић.

БОРАЦ: Бајић, Ненад, Вуковић, Јаворац, Бановић, Јагодић, Бургић (од 77. минута Жарић), Граховац (од 87. минута Матић), Ескић, Вукобратовић (од 75. минута Ожеговић), Бамбураћ (од 55. минута Ћеранић). Тренер: Зоран Драгишић.