Јуниори поражени од Зрињског у дербију, до краја полусезоне још два кола

Јуниори Борца поражени су од Зрињског резултатом 2:1 у дербију 11. кола Премијер лиге БиХ.

”Племићи” су до краја првог дијела стекли предност од два гола, захваљујући погоцима Антонија Прскала и Франка Сабљића, док је у наставку Борац успио само да ублажи пораз преко Марка Бабића.

Након 11 кола, Борчеви јуниори су на другом мјесту на табели са 21 бодом, иза Зрињског који има 23, а у наредном, претпосљедњем колу првог дијела сезоне дочекаће Широки Бријег.

ЗРИЊСКИ – БОРАЦ 2:1

стријелци: 1:0 Прскало (31.), 2:0 Сабљић (44.), 2:1 Бабић (57.), стадион: помоћни терен стадиона ”Под Бијелим бријегом”, гледалаца: 80, судија: Горан Скоко (Љубушки), жути картони: Сабљић, Врљић, Шакота (Зрињски), Балић, Анђелић, Николић (Борац).

ЗРИЊСКИ: Сефо, Панџа (од 90+4. минута Мијатовић), Бошковић, Вранкић, Врљић, Сучић, Беглук (од 61. минута Фетаховић), Блажевић (од 70. минута Шетка), Сабљић, Прскало (од 85. минута Ћубела), Шакота (од 85. минута Чуле). Тренер: Далибор Цвитановић.

БОРАЦ: Дамјановић, Дрча, Николић, Балић (од 48. минута Вајзовић), Јотић, Даничић (од 90+4. минута Марјановић), Ерић, Драгољић (од 75. минута Анђелић), Радовић, Благојевић (од 87. минута Кузмановић), Бабић. Тренер: Ранко Станаревић.