Јуниори поражени од Крупе

Побједоносни низ јуниора Борца прекинут је, нажалост, данас у Крупи на Врбасу; изабраници Зoрана Драгишића поражени су од домаћина резултатом 1:0 у премијерној утакмици и дербију осмог кола, а једини гол постигао је Данило Шиповац у 10. минуту.

Након 8 одиграних утакмица, црвено-плави се налазе на шестом мјесту са 12 бодова, а прије друге првенствене паузе, одиграће још једну утакмицу и то наредног викенда, када у Бањалуку долази Младост из Добоја код Какња. У тој утакмици Драгишић неће моћи да рачуна на услуге капитена Владимира Арсића, којем је данас показан трећи акумулирани жути картон.

КРУПА – БОРАЦ 1:0

стријелци: 1:0 Шиповац (10.), стадион: у Крупи на Врбасу, гледалаца: 150, судија: Бојан Панић (Приједор), жути картони: Арсић, Кујунџић (Борац).

КРУПА: Кнежевић, Раковић (од 87. минута Вукомановић), Миладиновић, Вребац, Шиповац (од 87. минута Драгојевић), Гламочић, Ненад (од 87. минута Вуковић), Врачар, Гускић, Гузијан, Новковић (од 90+3. минута Милошевић). Тренер: Ненад Студен.

БОРАЦ: Гашић, Милутиновић, Милојевић, Јаворац (од 46. минута Кујунџић), Арсић, Вуковић, Турањанин (од 68. минута Боснић), Ескић (од 46. минута Курузовић), Бобић (од 60. минута Вујмиловић), Латиновић, Вукобратовић (од 74. минута Стојичић). Тренер: Зоран Драгишић.