Јуниори поражени од ГОШК-а, до краја полусезоне још једна утакмица

Јуниори Фудбалског клуба Борац поражени су у претпосљедњем колу јесење полусезоне од екипе ГОШК-а резултатом 1:0, а једини гол на мечу виђен је у посљедњем минуту, када је мрежу иза леђа голмана Амара Бајића затресао Анте Илић.

Коло прије одласка на одмор изабраници Зорана Драгишића заузимају 11. мјесто на табели са 10 бодова, а у посљедњој јесењој рунди дочекаће зенички Челик, који је са 12. са бодом мање од црвено-плавих.

ГОШК – БОРАЦ 1:0 (0:0)

стријелци: 1:0 Илић (90.), стадион: Перица-Перо Павловић у Габели, гледалаца: 20, судија: Емир Спахалић (Мостар), жути картони: Крешић, Илић (ГОШК), Мартић, Јагодић, Бургић, Л. Граховац (Борац).

ГОШК: Ловрић, Соче, Крешић (од 57. минута Залихић), Карачић, Остојић, Милетић, Пуљић (од 80. минута Дујмовић), Кораћ, Туњић, Брадвица, Ћосић (од 46. минута Илић). Тренер: Анте Катавић.

БОРАЦ: Бајић, Дубравац, Л. Граховац, Јагодић (од 46. минута Вукобратовић), Бургић (од 85. минута Амиџић), Ожеговић, Бамбураћ (од 46. минута М. Граховац), Кезија, Ненад, Бановић (од 46. минута Јаворац), Мартић. Тренер: Зоран Драгишић.