Јуниори (поново) ремизирали – пети пут у шест утакмица!

Јуниори Борца нису ни из шестог покушаја успјели да стигну до прве побједе у Премијер лиги БиХ.

У окршају седмог кола, црвено-плави су подијелили бодове са Широким Бријегом (2:2), што им је већ пети реми у сезони, уз један пораз. У овом тренутку су једина екипа у лиги без побједе, а епилог је десето мјесто на табели.

Борац је повео поготком Павла Ђајића у 12. минуту, гости су до одласка на одмор преокренули резултат погоцима Давида Марковића у 36. и Марка Матића у 43. минуту, да би бод нашем тиму омогућио Стефан Марчетић, голом 15 минута прије краја.

У наредном колу, Борац ће гостовати екипи Козаре из Градишке.

БОРАЦ – ШИРОКИ БРИЈЕГ 2:2

стријелци: 1:0 Ђајић (12.), 1:1 Марковић (36.), 1:2 Матић (43.), 2:2 Марчетић (75.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Милош Гиговић (Градишка), жути картони:

БОРАЦ: Грујић, Деспот, Стојичић, Ђајић (од 82. минута Ботић), Шикањић (од 46. минута Кнежевић), Марчетић, Керановић, Ћетојевић (од 67. минута Ивановић), Соколић (од 29. минута Ступар), М. Ковачевић, У. Ковачевић. Тренер: Зоран Драгишић.

ШИРОКИ БРИЈЕГ: А. Слишковић, Ј. Слишковић, Ј. Јелић. Тараба, Гашпар, Г. Јелић, Бајкуша (од 80. минута Крајина), Краљевић, М. Матић, Ф. Матић (од 64. минута Пуљић), Марковић. Тренер: Анто Кокић.