Јуниори надиграли Бијељинце – 4:1 у Бањалуци!

Јуниори Борца стигли су до седме побједе у сезони савладавши, у мечу 19. кола, екипу бијељинског Радника резултатом 4:1.

Уз овај тријумф, играчи Зорана Драгишића налазе се на шестом мјесту на табели са 29 бодова.

Четири од пет голова постигнуто је у првом полувремену, за резултат 3:1. Ђорђе Бурњаковић је у 5. минуту погодио за Борчевих 1:0, 25 минута касније је предност удуплао Немања Ћетојевић, док је у 36. минуту за Радник једини гол постигао Лука Јовановић.

Пет минута прије одласка на одмор, Недим Керановић је са бијеле тачке погодио за 3:1, док је коначан резултат, такође из пенала, поставио Драган Пејић.

У 20. колу Борац ће гостовати Широком Бријегу.

БОРАЦ – РАДНИК (Б) 4:1

стријелци: 1:0 Ђорђе Бурњаковић (5.), 2:0 Немања Ћетојевић (30.), 2:1 Лука Јовановић (36.), 3:1 Недим Керановић (пенал, 40.), 4:1 Драган Пејић (пенал, 86.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 60, судија: Немања Алексић (Бањалука), жути картони: Дражен Крајишник, Вук Максимовић, Лука Цвјетиновић, Огњен Кленпић (Радник), црвени картон: Лука Дивљак (Борац, 61. минут).

БОРАЦ: Никола Грујић, Немања Рендић (од 20. минута Бабић), Ђорђе Бурњаковић, Бењамин Делкић, Недим Керановић (од 86. минута Игор Шикањић), Немања Ћетојевић (од 62. минута Павле Ђајић), Филип Сарић (од 46. минута Павле Гајић), Лука Дивљак, Мирко Ђаковић, Дамјан Соколић, Сергеј Богданић (од 46. минута Драган Пејић). Тренер: Зоран Драгишић.

РАДНИК (Б): Дражен Крајишник, Мухамед Мединић (од 75. минута Коста Павловић), Огњен Кленпић, Мићо Јевтић, Лука Јовановић (од 75. минута Матеј Јовановић), Лука Цвјетиновић, Филип Лукић, Марко Мићевић, Стефан Богдановић (од 46. минута Огњен Бабић), Никола Јовановић (од 54. минута Рајко Радовановић), Вук Максимовић (од 62. минута Андреј Крстић). Тренер: Огњен Суботић.