Јуниори декласирали Козару! 6:0 у Бањалуци, Керановић и Сарић двоструки стријелци

Јуниори Борца декласирали су Козару у мечу 21. кола Премијер лиге БиХ!

На помоћном терену Градског стадиона, било је 6:0 за наш тим, који је до предности стигао у 25. минуту поготком Недима Керановића. Потом су за само два минута (35. и 36.) поентирали Сергеј Богданић и Филип Сарић, те се при 3:0 отишло на одмор.

Није се резултат мијењао до 63. минута, када је свој други гол на овом дуелу постигао Керановић, затим је у 69. минуту погодак за ”петарду” постигао Игор Шикањић, док је коначан резултат у овом дуелу, другим голом, поставио Филип Сарић.

Била је ово осма побједа за Борчеве јуниоре у овој сезони, послије којег су на шестој позицији стигли до 32 бода.

У наредном колу, сљедећег викенда, Борац ће гостовати градском ривалу Жељезничару Спорт тим, али ће прије тога, већ у сриједу, одрадити гостовање тузланској Слободи, за пласман у финале јуниорског Купа БиХ.

БОРАЦ – КОЗАРА 6:0

стријелци: 1:0 Недим Керановић (25.), 2:0 Сергеј Богданић (35.), 3:0 Филип Сарић (36.), 4:0 Недим Керановић (63.), 5:0 Игор Шикањић (69.), 6:0 Филип Сарић (71.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 40, судија: Немања Шестић (Бањалука), жути картони:

БОРАЦ: Никола Грујић (од 69. минута Марко Бојандић), Бењамин Делкић, Матеј Стојичић (од 69. минута Павле Гајић), Павле Ђајић (од 46. минута Игор Шикањић), Недим Керановић, Филип Сарић (од 65. минута Дамјан Грујичић), Ђорђе Бабић, Мирко Ђаковић, Дамјан Соколић (од 75. минута Урош Ковачевић), Ђорђе Ботић (од 31. минута Немања Рендић), Сергеј Богданић (од 75. минута Михајло Шево). Тренер: Зоран Драгишић.

КОЗАРА: Алексеј Шобота, Данило Павковић (од 56. минута Елвис Турановић), Аљоша Благојевић, Данило Вујичић, Александар Комленић (од 71. минута Ђорђе Ћулибрк), Армандо Бобај, Данијел Панић (од 61. минута Душан Утјешановић), Лука Савановић (од 56. минута Вељко Павловић), Петар Кежић, Марко Ђурић (од 46. минута Вук Марић), Марко Дакић. Тренер: Дејан Бабић.