Јуниори Борца и Широког Бријега подијелили бодове

Јуниори Борца ремизирали су протеклог викенда са екипом Широког Бријега резултатом 0:0 у утакмици 11. кола Премијер лиге Босне и Херцеговине. Изабраницима Зорана Драгишића ово је био први реми у шампионату, а до краја јесење полусезоне одиграће још двије утакмице.

Први наредни ривал биће екипа ГОШК-а у Габели, која пред посљедњих 180 минута заузима посљедње мјесто на табели са само једним освојеним бодом, док ће први дио сезоне бити закључен домаћом утакмицом против зеничког Челика, која се прије посљедње двије јесење рунде налази само један степеник испод црвено-плавих са једним бодом мање од Драгишићевог тима.

БОРАЦ – ШИРОКИ БРИЈЕГ 0:0

стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 40, судија: Милош Гиговић (Градишка), жути картони: – .

БОРАЦ: Бајић, Дубравац, Јаворац (од 76. минута Бановић), Л. Граховац, Јагодић (од 52. минута Вукобратовић), Бургић, Курузовић (од 68. минута Кезија), Бамбураћ, Жарић (од 69. минута Прерадовић), Ненад, Мартић. Тренер: Зоран Драгишић.

ШИРОКИ БРИЈЕГ: Перковић, Марчинко, Машић, Марушић, Кнежевић, Думанчић (од 53. минута Марић), Маркота, Муса, Бешлић, Ћосић (од 67. минута Томичић), Медић. Тренер: Тони Карачић.