Гостовање Борца екипи зеничког Челика у оквиру првог кола Премијер лиге и даље је неизвјесно. Како смо данас незванично сазнали, играчима је саопштено да се на дерби у Зеници не путује, а те информације покушали смо да провјеримо код предсједника УО Срђана Шупута, који се јутрос није јављао на телефон.
Међутим, те информације демантовао је шеф стручног штаба Драган Јовић, који је истакао да је „само промијењен план пута“. Наиме, према Јовићевим ријечима, екипа неће путовати у Витез на дневни одмор па наставити пут ка Зеници, већ ће ручати у Бањалуци и преко Добоја кренути на вечерашњи дуел.
Related Topics



















