Фудбалери бањалучког Борца су прије 10-ак минута са Градског стадиона кренули за Зеницу на утакмицу првог кола Премијер лиге у којој ће вечерас од 21 час одмјерити снаге са домаћим Челиком. Ако се зна да је требало да на пут крену још јутрос у 11 часова, то је за сада најважнија информација са Градског стадиона, а о договору са Новом Дамјановићем се још ништа конкретно не зна.
Related Topics



















