Видно разочаран исходом дуела са директним конкурентом у борби за опстанак у Премијер лиги БиХ сарајевским Олимпиком, у којем су његови изабраници убједљиво поражени резултатом 3:0, шеф стручног штаба Борца Александар Јањић на конференцији за новинаре није имао много тога да каже.
– Овај дан и утакмица били су јако лоши по нас. Примили смо гол из прве праве прилике коју је Олимпик направио и то нас је пресјекло. На почетку другог полувремена остали смо и са играчем мање на терену након што је искључен наш капитен Распудић, што је и дефинитивно пресудило у корист домаће екипе. Не бих да тражим алиби, али терен је био јако лош за игру и није био адекватан ни за одигравање пријатељске, а камоли званичне такмичарске утакмице. Тиме свакако не желим да умањим побједу домаће екипе која је потпуно заслужена – рекао је Јањић.
(борац-спорт)


















