Јагодић преузео одговорност за дебакл, па поручио: Ови играчи још много да раде да би остали у клубу!

Комбиновани тим Борца, без неколико стандардних првотимаца, ”потопљен” је на Пецари.

Владо Јагодић је, у жељи да одмори носиоце игре пред евро-окршај са Сутјеском, у Бањалуци оставио Врањеша, Зиљкића, Закарића, Јовановића… То му се, на крају, обило о главу, у изјави након меча преузео је кривиу за тежак пораз.

Честитам Широком Бријегу и колеги Тонију на веома заслуженој побједи. Знао сам да овај наш комбиновани састав може да дође у проблем, али не у толики. Искључиви кривац за овај пораз сам ја, преузимам одговорност јер је ово био мој одабир играча. Желио сам да дам шансу играчима који мисле да могу, али ево нажалост они ће морати још много радити да би се задржали у Борцу. Још једном кажем, све честитке Широком, играју одличан фудбал и потпуно заслужено су нас побиједили. Резултат је можда превисок, али то је тако – рекао је Јагодић након утакмице за ТВ Арена спорт.

ШИРОКИ БРИЈЕГ – БОРАЦ 3:0

стријелци: 1:0 Радељић (23.), 2:0 Јовић (37.), 3:0 Перван (51.), стадион: ”Пецара”, без присуства гледалаца, судија: Лука Билбија (Приједор), жути картони: Ћорић, Радељић, Бегић (Широки Бријег), Даниловић (Борац).

ШИРОКИ БРИЈЕГ: Зломислић, Ципетић, Обшивач (од 83. минута М. Јурић), Ћорић (од 83. минута Кнежевић), Јовић (од 67. минута Јуриљ), Марић, Станић, Радељић, Вукоја (од 76. минута С. Јурић), Бегић (од 83. минута Машић), Перван. Тренер: Тони Карачић.

БОРАЦ: Павловић, Кујунџић (од 59. минута Ћосић), Кајкут, Марковић (од 46. минута Jallow), Даниловић, Калесић (од 46. минута Црнов), Дујаковић, Војновић (од 85. минута Чавић), Бртан (од 59. минута Радуловић), Јаничић, Милојевић. Тренер: Владо Јагодић.