Иако је првобитно било планирано да фудбалери бањалучког Борца генералну пробу пред почетак Премијер лиге одиграју са Слогом из Српца на Градском стадиону у Бањалуци, ипак је дошло до промјене плана. Наиме, играчи Драгана Јовића играће са истим ривалом и у истом термину (18 часова), али на стадиону у Српцу. Иначе, Премијер лига почиње у суботу, а Борац у првом колу (21 час) гостује Челику.
(борац-спорт)
Related Topics



















