Фудбалери бањалучког Борца одиграли су данас у Српцу са домаћом Слогом посљедњу утакмицу пред почетак Премијер лиге и тријумфовали са чак 0:6. Два гола у побједи над чланом Друге лиге РС постигао је Јоцо Стокић, по једном су мрежу Српчана затресли Младен Жижовић, Стефан Дујаковић и Владимир Кременовић, док су једном домаћи затресли своју мрежу.
Иначе, прво коло нове сезоне Премијер лиге игра се у суботу, а Борац на премијери гостује у Зеници екипи Челика.
СЛОГА – БОРАЦ 0:6 (0:2)
стријелци: 0:1 Жижовић (8.), 0:2 Врховац (аутогол, 15.), 0:3 Стокић (47.), 0:4 Стокић (53.), 0:5 Ст. Дујаковић (67.), 0:6 Кременовић (69.), стадион: Градски у Српцу, гледалаца: 200, судија: Љубиша Куваља (Србац)
СЛОГА: Бабић, Зеленац, В. Гужвић, Врховац, Угрен, Стојковић, Б. Новаковић, Савић, С. Новаковић, Анушић, М. Новаковић. Још су играли: Адамовић, Гвоздић, С. Гужвић, Малбашић, Ољача, Радоњић, Ракић, Мишић, Кесер.
БОРАЦ: Авдукић, Кондић, Распудић, Рунић, Субић, Жижовић, Грујић, Ђелмић, Стокић, Радуловић, Граховац. Још су играли: Ђорђић, Петровић, Зечевић, Предраговић, Ст. Дујаковић, Си. Дујаковић, Жарић, Перовић, Кременовић, Шакић.
(борац-спорт)



















