Футсал

Футсалери поражени од Радника: Бијељинци постигли три гола за четири минута

Футсалери Борца поражени су од бијељинског Радника резултатом 1:3 у дербију четвртог кола Прве лиге Републике Српске.

Послије 0:0 након првог полувремена, црвено-плави су повели у 23. минуту голом Славена Матијашевића, међутим тај гол није био довољан да се избјегне неуспјех.

Гости су, наиме, врло брзо узвратили ударац и за само четири минута постигли три поготка. Поентирао је прво Љубиша Јовић, госте је до предности одвео Цвијетин Павић, док је трећи гол, којим је овјерена побједа, постигао Данијел Ружичић.

Након четири кола, Борац је на шестом мјесту уз исто толико бодова, а у наредној рунди ће гостовати Јахорини на Палама.

БОРАЦ – РАДНИК 1:3

стријелци: 1:0 Матијашевић (23.), 1:1 Јовић (25.), 1:2 Павић (28.), 1:3 Ружичић (29.), дворана: Борик, гледалаца: 80, први судија: Горан Илић (Добој), други судија: Томислав Грачанин (Бањалука), трећи судија: Дејан Стјепановић (Бањалука).

БОРАЦ: Благојевић, Матијашевић, Гаћеша, Мрзић, Јанковић. Још су играли: Домузин, Бјелић, Галић.

РАДНИК: Ружичић, Трифковић, Јовић, Оџаклић, Павић. Још су играли: Живковић, Сајтановић, Ракић, Матовић.

(борац-спорт, фото: Никола Кулага)