Футсал

Футсалери поражени на првом гостовању у сезони

Футсалери Борца поражени су у Тузли, на гостовању Слободи Компред, у оквиру другог кола Премијер лиге БиХ.

Након 40 минута футсала, резултат у ”Мејдану” је гласио 3:2 за домаће, а први је до вођства стигао Борац поготком Ђорђа Каурина у трећем минуту. Резултат се није мијењао све до 23. минута, када је изједначио Дени Имшировић својим првим голом на утакмици.

Шест минута касније, поготком Бењамина Смајића, дошло је до потпуног преокрета, да би у 35. минуту Имшировић постигао свој други гол на мечу за 3:1. До краја меча, наш тим је још само успио да смањи минус, голом Александра Муњизе у 38. минуту.

Након два кола, Борац је на шестом мјесту са три бода, а у наредном колу ће у дворани Борик угостити екипу сарајевског Жељезничара.

СЛОБОДА КОМПРЕД – БОРАЦ 3:2

стријелци: 0:1 Каурин (2.), 1:1 Имшировић (23.), 2:1 Смајић (29.), 3:1 Имшировић (35.), 3:2 Муњиза (38.), дворана: ”Мејдан”, гледалаца: 250, први судија: Санел Херцеглија (Сарајево), други судија: Алмедин Берило (Храсница), трећи судија: Фарик Кечо (Сарајево), жути картони: Хоџић (Слобода Компред).

СЛОБОДА КОМПРЕД: Чизмић, Хаџиаљевић, Хоџић, Хусејновић, Ибришимовић. Још су играли: Идриз, Смајић, Рахмановић, Табаковић, Рамић. Тренер: Мирсад Овчина.

БОРАЦ: Станивуковић, Каурин, Верић, Јанковић, Мирковић. Још су играли: Зец, Дубравац, Кокановић, Муњиза. Тренер: Слободан Благојевић.