Футсал

Футсалери нису успјели: Леотар изборио наступ у финалу плеј-офа Прве лиге Републике Српске

Футсалери Борца, нажалост, нису успјели да савладају Леотар у другој утакмици полуфинала плеј-офа Прве лиге РС…

Црвено-плави су у другој утакмици, играној у Бањалуци, поражени резултатом 1:2, па су Требињци уз 2:0 у побједама стекли право да се против Добоја или Угљевика боре за мјесто у Премијер лиги БиХ. Борац ће, нажалост, морати да сачека…

Гости су повели у 11. минуту голом Срђана Драшковића, Борац је изједначио у 34. минуту преко Роберта Шимуновића, а када је ”мирисало” на пенале, што је био случај у првом мечу у Требињу, Милорад Цимирот је поентирао у 39. минуту и одвео госте у финални двомеч.

БОРАЦ – ЛЕОТАР 1:2

стријелци: 0:1 Драшковић (11.), 1:1 Шимуновић (34.), 1:2 Цимирот (39.), дворана: Борик, први судија: Велимир Дринић (Модрича), други судија: Марко Максимовић (Модрича), трећи судија: Александар Раилић (Дервента), жути картони: Ср. Андрић (Леотар), црвени картон: службени представник Митар Вукановић (Леотар, 38. минут).

БОРАЦ: Благојевић, Шимуновић, Гаћеша, Матијашевић, Јанковић, Ђукановић, Бабић, Девушић, Бјелић, Галић, Калаба.

ЛЕОТАР: Перишић, Са. Андрић, Ср. Андрић, Милојевић, Цимирот, Ђурић, Чоловић, Чечур, Нинковић, Перовић, Миладиновић, Драшковић.