Фудбалерке рутински и у другом мечу: Љубић напустио Бањалуку са осам лопти у мрежи!

Фудбалерке Борца стигле су овог викенда до друге побједе у Првој лиги Републике Српске.

Након успјеха на премијери, када су резултатом 0:10 тријумфовале над Слогом у Српцу, црвено-плаве су ове недјеље очитале лекцију прњаворском Љубићу – било је 8:0 за наш тим.

Данашња утакмица је била изазов и у име клуба могу да кажем да смо дале све од себе. Задовољне смо утакмицом и била нам је велика част по први пут да играмо у дресу ЖФК Борац на домаћем терену. Вјерујемо да ћемо у будућности бити још боље и оправдати дрес који носимо – рекла је за наш портал капитен Борца Владана Бараћ.

Не крије да је амбиција клуба да наредне сезоне заигра у вишем рангу – Премијер лиги БиХ.

Знамо да смо фаворити и на којем је лига нивоу. Циљ је да уђемо у бх. елиту и трудићемо се да тако и буде – категорична је Бараћ.

У наредном колу, сљедећег викенда, Борчеве фудбалерке гостоваће имењаку из Шамца.

БОРАЦ – ЉУБИЋ 8:0

стријелци: 1:0 Јовановић (4.), 2:0 Раилић (24.), 3:0 Јовановић (26.), 4:0 Федена (35.), 5:0 Федена (38.), 6:0 Пјевић (55.), 7:0 Јандрић (63.), 8:0 Филиповић (89.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 30, судија: Мишо Мачкић (Бањалука), жути картони: – .

БОРАЦ: Васић, Бараћ, Раилић (од 67. минута Кокир), Јандрић, Селимовић, Јовановић (од 77. минута Давидовић), Марјановић, Радић (од 67. минута Хотиловац), Федена, Љуштина (од 46. минута Филиповић), Савић (од 46. минута Пјевић).

ЉУБИЋ: Тешко, Милошевић, Радоњић, Машић (од 55. минута Сибинчић), Иванковић, Јотић, Суботић, Панић, Демоњић, Благојевић (од 69. минута Кајтез), Достанић (од 60. минута Новаковић).