Дупли тријумф Борчевих омладинаца у Сарајеву! И пионири и кадети први на табели

Дупли тријумф Борца на гостовању Сарајеву!

И пионири и кадети уписали су побједу идентичним резултатом, 0:1, па се након непотпуних седам премијерлигашких кола ”шепуре” на првом мјесту, са максималним бројем бодова (18)!

Пионирску екипу до побједе је одвео Милош Бајић, док је стријелац за старију селекцију црвено-плавих био Дејан Брешо у трећем минуту надокнаде првог полувремена.

Када је ријеч о погоцима у досадашњем току сезоне, пионири и кадети Борца су, заједничким снагама, постигли чак 48 погодака, а примили само три (пионири 24:0, кадети 24:3)!

У сљедећем колу, наши омладинци ће угостити Посушје.

САРАЈЕВО – БОРАЦ 0:1

стријелци: 0:1 Милош Бајић (40.), стадион: Градски стадион Хаџићи, гледалаца: 150, судија: Немања Јовичић (Источни Стари Град), жути картони: Сердаревић, Хоџић (Сарајево).

САРАЈЕВО: Алдин Никшић, Тарик Берхамовић, Мухамед Дреца, Хамза Хоџић, Нур Салимовић (од 59. минута Ахмед Чаушевић), Фатмир Алагић (од 48. минута Ахмед Авдичевић), Амар Шехић (од 59. минута Ален Карић), Ајдин Камерић, Нидал Алибеговић, Амар Хукара, Мухамед Сердаревић (од 68. минута Никола Грујић). Тренер: Јасмин Нухановић.

БОРАЦ: Ђорђе Барош, Коста Барош, Петар Шкељић (од 59. минута Андреј Ђурић), Андреј Вучковац, Светозар Милијевић, Лазар Максимовић (од 59. минута Матија Стојисављевић), Јован Тривуновић (од 67. минута Андреј Мацакања), Иван Јанковић (од 49. минута Лазар Сеизовић), Милош Бајић, Никола Ињац, Иван Васиљевић. Тренер: Асмир Авдукић.

стријелци: 0:1 Дејан Брешо (45+3.), стадион: Градски стадион Хаџићи, гледалаца: 130, судија: Мирослав Бјелица (Трново), жути картони: Даздаревић (Сарајево), Кецман (Борац).

САРАЈЕВО: Хајрудин Шехић, Исмет Мујкић (од 46. минута Емин Хрњић), Кенан Врбан, Дин Карамехмедовић (од 46. минута Алан Пајевић), Анес Хаџимехмедовић (од 13. минута Ведад Хусовић (од 46. минута Ајдин Грбић)), Керим Бајровић, Мак Пита, Едиб Даздаревић, Амер Сирћо (од 46. минута Дени Нухановић), Андрија Пејаковић (од 46. минута Нидал Мехић), Камран Мујан. Тренер: Мухамед Џакмић.

БОРАЦ: Симон Рачић, Никола Антешевић (од 46. минута Павле Павковић), Стефан Вишекруна, Миљан Кецман, Милош Балаћ (од 46. минута Сергеј Мишић), Павле Ћусо, Матеј Декет (од 46. минута Никола Тешић), Стефан Богојевић (од 46. минута Кристијан Зечевић), Вукашин Гостимировић (од 46. минута Огњен Вукелић), Драган Предојевић, Дејан Брешо (од 46. минута Ђорђе Станимировић). Тренер: Игор Мирковић.