Крунић: Друго полувријеме против Вележа примјер како треба

Фудбалери Борца тријумфовали су над Вележом резултатом 3:1 у утакмици 11. кола Премијер лиге БиХ, уз два поготка капитена Стојана Врањеша и првенац Марка Јовановића.

Након првих 45 минута, на семафору Градског стадиона био је исписан резултат 1:1. Након вођства у 16. минуту, Борчеви фудбалери су примили гол практично у посљедњим секундама тог дијела игре. Ипак, у наставку, уз одличну игру, све је дошло на своје мјесто…

Вележ нам је стварао доста проблема у првом полувремену и резултат, као што је био неријешен, могао је да буде и другачији. Међутим, Борац је друго полувријеме одиграо онако како бих ја волио да Борац увијек игра, уз још неке корекције. Показали смо да знамо, да можемо и да хоћемо да играмо. Ми смо у склапању тима, тешко долазимо до голова, али до шанси долазимо и то смо и у овој утакмици показали. Као да нам је послије тог другог поготка спао терет и имали смо бољу контролу лопте, поготово кад смо постигли и тај трећи гол – рекао је након утакмице шеф стручног штаба Борца Бранислав Крунић, нагласивши да екипа нема много времена за одмор јер се већ у сриједу у Угљевику против Звијезде 09 игра утакмица осмине финала Купа БиХ, а потом у недјељу у Бањалуку, у оквиру 12. кола Премијер лиге БиХ, гостује Жељезничар.