Друго Борчево гостујуће славље, слиједи дерби са Грачаницом

Рукометаши Борца успјешно су апсолвирали гостовање Маглају!

Изабраници Мирка Микића, разумљиво, опрезно су најавили окршај са тимом који је често, кроз историју бх. елитног ранга, знао да обрадује своје навијаче тријумфом над нашим тимом, али ове сезоне, у седмом колу, то није био случај.

”Црвено-плави” су надиграли домаћина и уписали побједу резултатом 25:29, учврстили се на лидерској позицији и на најбољи начин најавили 9. новембар, када ће у Борику, у дербију кола, наш тим снаге одмјерити са Грачаницом.

Сјајну партију пружили су Владан Ђурђевић и Немања Вучићевић, који су у побједи учествовали уз десет, односно осам голова, док је прво име у домаћем тиму био најбољи играч овог тима Бењамин Чичкушић са шест голова.

МАГЛАЈ – БОРАЦ 25:29

дворана: у Маглају, гледалаца: 1000, судије: Жарко Хрстић и Анте Рашчић, седмерци: Маглај 3 (3), Борац 4 (4), искључења: Маглај 6 минута, Борац 8 минута.

МАГЛАЈ: Драгичевић 1, Мехинагић 3, Башић 3, Кендић 1, Мемишевић 2, Мутапчић, Мујкановић, Риџал 4, Бајрактаревић, Омахић 2, Џанбеговић, Хасић, Кадрић, Крличевић 3, Чичкушић 6. Тренер: Ермин Бајрић.

БОРАЦ: Ракоција 4, Јеремић, Лињареш де Соуза 1, Ђурђевић 10, Тодоровић, Даничић, Љубишић, Миљковић, Њежић, Лукић, Кнежевић, Суботић, Вучићевић 8, Рађеновић 3, Ћелић, Дакић 3. Тренер: Мирко Микић.