Други тријумф Борчевих јуниора: У Бањалуци савладан Радник из Хаџића

Борчеви јуниори стигли су протеклог викенда до друге побједе у Премијер лиги БиХ савладавши у Бањалуци селекцију Радника из Хаџића резултатом 3:2.

Након нешто више од сат времена игре, играчи Немање Миљановића имали су предност од два гола погоцима Василија Јотића и Давида Вуковића. Заостатак гостију смањио је Билал Хамидовић у 68. минуту, само седам минута касније Марко Бабић је вратио плус од два гола, да би коначан резултат поставио Керим Хујић седам минута прије краја.

Након непотпуне треће рунде, Борац је први са седам бодова, а у наредном колу ће гостовати екипи Жељезничар Спорт тима.

БОРАЦ – РАДНИК (ХАЏИЋИ) 3:2

стријелци: 1:0 Јотић (10.), 2:0 Вуковић (пенал, 61.), 2:1 Хамидовић (68.), 3:1 Бабић (75.), 3:2 Хујић (83.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Милош Гиговић (Градишка), жути картони: Пушић, Дамјановић (Борац), Шупук, Терзић, Каришик, Хукић, Милишић (Радник).

БОРАЦ: Дамјановић, Босанчић, Моцоња (од 58. минута Гаврић), Дрча, Николић, Вуковић, Симуновић, Јотић (од 76. минута Драгољић), Ерић, Пушић (од 72. минута Радовић), Бабић (од 90 минута Кузмановић). Тренер: Немања Миљановић.

РАДНИК (ХАЏИЋИ): Побрић, Хукић, Зец (од 67. минута Бећировић), Терзић, Золота (од 84. минута Авдовић), Шупук (од 51. минута Хујић), Мартиновић (од 58. минута Хамидовић), Бркић, Харбаш (од 62. минута Ђудерија), Милишић, Каришик. Тренер: Мирнес Башић.