Ростер Рукометног клуба Борац за наредну такмичарску сезону се попуњава, а данас је договорен наставак сарадње са двојицом рукометаша који су у протеклој сезони били важни шрафови у Борчевој игри. Наиме, дрес клуба из Господске улице и наредне сезоне ће носити кружни нападачи Ђорђе Ћелић и некадашњи први пивот свијета и први капитен репрезентације Србије Ратко Николић, који су договорили сарадњу са клубом из Господске улице на још годину дана.
Related Topics



















