Футсал

Девет голова, четири казнена ударца и три црвена картона у мечу Борачке и Борца!

Нестваран меч приредили су Борачка и Борац у деветом колу Прве лиге Републике Српске у футсалу!

Постигнуто је девет голова, од чега шест у посљедњих пет минута, досуђена су четири казнена ударца, по два на обје стране, три црвена картона су показана Градишчанима, а све је на крају завршено резултатом 5:4 у корист домаћег састава…

Четвороструки стријелац за домаће био је Александар Мајданац, који је у посљедњем минуту казнени ударац претворио у гол за побједу.

Претходно је, послије вођства Борца од 1:3 у 35. минуту, постигао три гола, изједначио је у претпосљедњем минуту Срђан Ђукановић, али је бод црвено-плавих, рекосмо, Дамјанац ”поништио” у посљедњим секундама.

У наредном колу, наша екипа ће угостити Јошавку.

БОРАЧКА – БОРАЦ 5:4

стријелци: 1:0 Ковљен (11.), 1:1 Матијашевић (19.), 1:2 Галић (20.), 1:3 Матијашевић (пенал, 35.), 2:3 Мајданац (36.), 3:3 Мајданац (37.), 4:3 Мајданац (пенал, 39.), 4:4 Ђукановић (пенал, 39.), 5:4 Мајданац (пенал, 40.), дворана: Арена у Градишци, први судија: Велимир Дринић (Модрича), други и трећи судија: Марко Максимовић (Модрича) и Вељко Макитан (Жеравица), жути картони: Паштар, Француз (Борачка), црвени картони: Дејан Бајић, Драган Француз и Аљоша Остојић (Борачка).

БОРАЧКА: Латиновић, Бунић, Паштар, Мајданац, Ковљен, Перић, Вукобратовић, Остојић, Мајданац, Кнежић, Француз, Бајић, Ковачевић.

БОРАЦ: Вребац, Шимуновић, Матијашевић, Јанковић, Галић, Благојевић, Ђекић, Росић, Травар, Бјелић, Ђукановић, Бајић.