Давид Чавић “покренуо лавину” – 0:7 за Борац на Предграђу!

Није након првог полувремена изгледало да ће јуниори Борца декласирати Жељезничар Спорт тим…

Иако су ”црвено-плави” послије првих 45 минута били у предности од једног гола, мало ко је вјеровао да ће послије другог резултат гласити – 0:7!

Најзаслужнији за то је капитен нашег тима и најбољи стријелац јуниорске Премијер лиге БиХ (девет голова) Давид Чавић, који је на Предграђу поентирао четири пута, док су по једном мрежу домаћих, који су од 50. минута играли са играчем мање због искључења Марка Блануше, тресли Слободан Вук Вујмиловић, Леонтије-Лука Драгољић и Давид Вуковић.

У наредној рунди, наш тим, који је тренутно на петом мјесту, угостиће екипу сарајевском Олимпика.

ЖЕЉЕЗНИЧАР СПОРТ ТИМ – БОРАЦ 0:7

стријелци: 0:1 Чавић (25.), 0:2 Чавић (48.), 0:3 Чавић (пенал, 51.), 0:4 Вујмиловић (76.), 0:5 Чавић (87.), 0:6 Драгољић (89.), 0:7 Вуковић (90.), стадион: Жељезничар Спорт тима, судија: Драган Петровић (Бањалука), жути картони: Марковић, Јанковић, Шатара (Жељезничар Спорт тим), Симуновић, Сарајлић (Борац), црвени картон: Марко Блануша (Жељезничар Спорт тим, 50. минут).

ЖЕЉЕЗНИЧАР СПОРТ ТИМ: Ступар, Марковић (од 77. минута Перић), Савановић, Ђогић, Шупут (од 46. минута Теодоровић), Стијаковић, Јевтић, Блануша, Јанковић (од 52. минута Аџић), Ћургуз (од 46. минута Ђукић), Керезовић (од 46. минута Шатара). Тренер: Асмир Авдукић.

БОРАЦ: Дамјановић, Рачић (од 67. минута Јањетовић), Батос, Сарајлић, Орашанин, Божић (од 79. минута Драгољић), Симуновић, Чавић, Вујмиловић (од 79. минута Шунић), Церић (од 60. минута Вуковић), Пушић (од 73. минута Шкрбић). Тренер: Марко Максимовић.