Доскорашњи везни играч бањалучког Борца пронашао је средину у којој ће играти наредних годину дана. Наиме, 33-годишњи Малетић договорио је сарадњу са чланом Премијер лиге, мостарским Вележом, који ће рођеном Бањалучанину бити укупно једанаести клуб у каријери.
Међутим, оно што овај прелазак у Вележ чини посебно занимљивим јесте да су њим оборене тврдње како самог Малетића, тако и предсједника Борца Срђана Шупута, који су на сва звона истицали како „Малетић не жели да носи дрес ниједног клуба у БиХ осим Борца“.
Related Topics



















