Бањалучки Борац у трећем премијерлигашком колу на „Отоци“ гостује најмлађем сарајевском премијерлигашу, Олимпику. Биће то дуел двије екипе које су у прва два кола оствариле по побједу и неријешен резултат, с тим што је сарајевски тим постигао четири поготка више од Борца.
Два тима су до сада у Сарајеву снаге одмјерила четири пута, а Борац је једном тријумфовао и то у првом међусобном дуелу (сезона 2009-10), док је два пута освојио бод (сезоне 2010-11 и 2012-13). Једини пораз „црвено-плави“ су уписали у сезони 2011-12.
2009-10 (22. новембар 2009.) Олимпик – Борац 1:2
2010-11 (23. октобар 2010.) Олимпик – Борац 0:0
2011-12 (18. септембар 2011.) Олимпик – Борац 2:1
2012-13 (24. април 2013.) Олимпик – Борац 1:1
(борац-спорт)
Related Topics



















