Фудбалски клуб Борац наставио је пут ка трећем узастопном трофеју у Купу Републике Српске. „Црвено-плави“ су данас, у оквиру осмине финала, гостовали у Доњим Орловцима екипи Козаре и тријумфовали резултатом 0:2 (стријелци Стефан Дујаковић у 24. и Александар Субић у 74. минуту), те се тако пласирали у четвртфинале.
Поред Борца, своје мјесто међу осам најбољих екипа нашли су и тимови бијељинског Радника, Пролетера из Теслића, Рудар Приједора, Јединства из Жеравице, зворничке Дрине и Рудара из Угљевика, док ће посљедњи учесник четвртфинала бити познат 17. oктобра, када играју фочанска Сутјеска и Слобода из Мркоњић Града.
Мечеви четвртфинала играју се 7. новембра.
Related Topics



















