Фудбалери бањалучког Борца и кулског Хајдука одиграће данас пријатељску утакмицу на Градском стадиону у Бањалуци. Биће то други дуел ове двије екипе у протекла два мјесеца; први меч одигран је 8. септембра у Црвенки, а завршен је резултатом 0:0.
Хајдук из Куле у Бањалуку долази први пут након 18 година – 14. октобра 1994. године два тима су у граду на Врбасу одиграла пријатељску утакмицу, у јеку ратних дешавања. Овоме додајмо и да је дрес Хајдука својевремено носио и бивши фудбалер Борца Синиша Пеулић, који је погинуо у рату, у одбрани Републике Српске.
Утакмица Борац – Хајдук почиње у 15:30 часова, а главни судија је Бањалучанин Огњен Ваљић.
Related Topics



















