Борцу посљедње мјесто на Меморијалу ”Вук Рогановић”

Рукометаши Борца заузели су посљедње, четврто мјесто на Меморијалном турниру ”Вук Рогановић”, који је овог викенда игран у Београду.

У борби за трећу позицију, шабачка Металопластика савладала је црвено-плаве резултатом 28:24, у мечу у којем је доста тога ријешено послије првих тридесет минута.

Веома лоше је Борац одиграо прво полувријеме, постигавши само два гола за 20 минута, док је на уласку у посљедњих 60 секунди првог дијела имао дупло више на свом конту.

Нешто бољу игру су играчи Ирфана Смајлагића приказали у наставку, па су тако половином друго полувремена пришли на минус три, 7-8 минута прије краја каснили су два гола за ривалом, али је од резултата 20:22 шабачки тим креирао серију 4:1 и завршио посао у овом мечу.

За екипу Борца прољећна полусезона почиње сљедећег викенда, с обзиром на то да ће у другом претколу Купа БиХ, у ”Борику”, одмјерити снаге са невесињском Херцеговином, која је прошле сезоне поразила црвено-плаве у четвртфиналном двомечу.

(борац-спорт, фото: screenshot)