Ватерполо

Борчеви ватерполисти поклекли у посљедњој четвртини у Љубљани

Ватерполисти Борца укњижили су пораз од Љубљане Слован резултатом 12:18 у претпосљедњој утакмици Регионалне лиге.

Након што су прву четвртину изгубили резултатом 3:6, а потом у другој постигли и примили два гола, црвено-плави су се вратили у игру у трећем кварталу, који су ријешили резултатом 6:4, за минус један (11:12) пред посљедњих осам минута, у којем су подбацили постигавши само један гол, а примивши шест.

У екипи Борца по голгетерском учинку предњачио је Милош Лазендић са пет голова, док је у табору Љубљанчана прво име са истим бројем погодака био Енеј Поточник.

Посљедњи меч у овој сезони Борац ће одиграти данас на базену ”Нова Горица” против  Калцита.

БОРАЦ – ЉУБЉАНА СЛОВАН 12:18

БОРАЦ: Ћутковић, Лазендић 5, Грабеж 1, М. Милетић 3, Н. Милетић, Кајтез, Мачкић, Шипка 2, Лагунџић 1, Тривић.

ЉУБЉАНА СЛОВАН: П. Кирасич, Стефановић 1, Чанч 3, Поточник 5, Жиберна 1, Липовац 1, Б. Кирасич 2, Чарни, Салихи 3, Пуш 2, Петровчич, Карничар.

(борац-спорт, фото: Ватерполо клуб Борац)