Борчеви омладинци не посустају: У Бањалуци матирана Слога Меридиан

Пионири и кадети Борца задржали су стопроцентну успјешност у првенству и након четвртог кола.

Екипа коју као тренер предводи Асмир Авдукић тријумфовала је, на помоћном терену Градског стадиона, над Слогом Меридиан резултатом 1:0, а једини гол постигао је Милош Бајић шест минута прије краја утакмице.

Кадетска селекција, којој је тренер Игор Мирковић, поново је приказала голеаду. Након 6:1 против Игмана, те 0:5 у Тузли против Слободе, сада је против Добојлија било 6:0. Драган Предојевић и Дејан Брешо су погодили у 8. и 16. минуту, потом је два пута поентирао Матеј Декет (39. и 70. минут), док су посљедња два гола за наш тим постигли Сергеј Мишић (80.) и Милош Лазић (87.).

Обје Борчеве селекције се послије четири кола налазе на првом мјесту, уз сјајну-гол разлику (пионири 15:0, кадети 20:2), у наредној рунди гостоваће ГОШК-у.

БОРАЦ – СЛОГА МЕРИДИАН 1:0

стријелци: 1:0 Бајић (64.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Драган Жарић (Котор Варош), жути картони: Милијевић (Борац), Петковић, Радић, Стјепановић (Слога Меридиан), црвени картон: Маријо Цвијановић (Слога Меридиан, 37. минут).

БОРАЦ: Ђорђе Барош, Коста Барош, Андреј Ђурић, Андреј Вучковац, Светозар Милијевић, Никола Ињац, Милош Бајић, Лазар Максимовић (од 44. минута Матија Стојисављевић), Јован Тривуновић (од 69. минута Јован Јелача), Иван Јанковић, Иван Васиљевић (од 69. минута Андреј Мацакања). Тренер: Асмир Авдукић.

СЛОГА МЕРИДИАН: Данијел Савић, Адин Аличић, Огњен Стјепановић, Маријо Цвијановић, Павле Упипариповић (од 54. минута Јован Петковић), Дориан-Халер Спахић (од 54. минута Виктор Петровић), Кристијан Радић (од 57. минута Мустафа Аличић), Филип Шукурма (од 36. минута Алекса Гојић), Сергеј Божић, Владо Петковић (од 40. минута Давуд Аличић), Саид Хајрић. Тренер: Никола Савић.

БОРАЦ – СЛОГА МЕРИДИАН 6:0

стријелци: 1:0 Предојевић (8.), 2:0 Брешо (16.), 3:0 Декет (39.), 4:0 Декет (70.), 5:0 Мишић (80.), 6:0 Лазић (87.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 100, судија: Вања Ајдер (Бањалука), жути картони: Декет, Брешо, Вукелић (Борац).

БОРАЦ: Симон Рачић (од 79. минута Вљеко Бабић), Никола Антешевић, Стефан Вишекруна, Миљан Кецман, Милош Балаћ (од 46. минута Огњен Вукелић), Павле Ћусо (од 46. минута Сергеј Мишић), Матеј Декет (од 79. минута Павле Павковић), Стефан Богојевић (од 68. минута Сергеј Марјановић), Вукашин Гостимировић (од 60. минута Милош Лазић), Драган Предојевић, Дејан Брешо (од 68. минута Ђорђе Станимировић). Тренер: Игор Мирковић.

СЛОГА МЕРИДИАН: Амар Мулалић (од 79. минута Бранислав Стјепановић), Дино Мујкић (од 70. минута Лука Тодоровић), Михајло Ковачевић (од 46. минута Елдин Шишић), Виктор Ђурић (од 70. минута Лазар Остојић), Амар Бећировић, Никола Кондић (од 46. минута Филип Гојић), Милош Сушић, Аднан Ћорић (од 46. минута Вељко Савановић), Адин Кепић (од 79. минута Зехрудин Коњић), Кенан Јашаревић, Дарко Савић. Тренер: Саво Михајловић.