Борчеви јуниори савладали Тузлаке: Капитен Данило Моцоња погодио за побједу у 90+1!

Јуниори Борца били су на прагу пораза у дуелу са Тузла ситијем – али су на крају освојили цијели плијен!

Од 51. минута заостале утакмице првог кола, црвено-плави су били у резултатском заостатку након што је погодак за госте постигао Хамза Реџић. Вођство Тузлака било је актуелно све до 84. минута, када је изједначио Андреј Цвјетановић који је у игру ушао само два минута раније, да би коначних 2:1 поставио капитен Данило Моцоња у првом минуту надокнаде.

Након овог меча, Борац је скочио на пето мјесто на табели са 13 бодова и утакмицом мање од лидера Сарајева, које је у досадашњем току сезоне сакупило осам бодова више.

У наредном колу, Борчеви јуниори ће гостовати градском ривалу Жељезничар Спорт тиму.

БОРАЦ – ТУЗЛА СИТИ 2:1

стријелци: 0:1 Реџић (51.), 1:1 Цвјетановић (84.), 2:1 Моцоња (90+1.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 100, судија: Бојан Панић (Приједор), жути картони: Моцоња, Макарић, Дивљак (Борац), Шехић, Рекић, Реџић, Махмуд (Тузла сити).

БОРАЦ: Николић, Рендић, Моцоња, Макарић, Жуљевић, Сарић (од 56. минута Делкић), Беук (од 70. минута Дивљак), Дамјанић (од 82. минута Цвјетановић), Радовић (од 70. минута Јанковић), Стјепановић (од 46. минута Самарџија), Ковачевић. Тренер: Зоран Драгишић.

ТУЗЛА СИТИ: Пилаковић, Шакота, Шехић, Реџић, Делић, Рахимић (од 88. минута Сакић), Бајрић, Фехрић (од 56. минута Башић), Махмуд, Ћосић, Рекић (од 68. минута Ризвић). Тренер: Јасмин Морањкић.