Борчеви јуниори поражени у Мостару

Јуниори Борца поразом су започели други дио сезоне у Премијер лиги БиХ.

Након што су послије драме и чак 12 серија пенала елиминисали Широки Бријег из даљег такмичења у Купу БиХ, Борчеви јуниори су овог викенда поражени у Мостару од Зрињског резултатом 1:0, а стријелац јединог гола био је Матео Рамљак у петом минуту.

У овом тренутку, Борац је на шестој позицији уз 26 бодова, а у наредном колу ће дочекати Олимпик, који је девети уз 13 бодова.

ЗРИЊСКИ – БОРАЦ 1:0

стријелац: 1:0 Рамљак (5.), стадион: Под Бијелим бријегом, гледалаца: 50, судија: Харун Пирић (Столац), жути картони: Бошковић, Рамљак (Зрињски), Рачић (Борац).

ЗРИЊСКИ: Миловић, Тиро (од 74. минута Јурић), Чоко, Шута, Радош, Бошковић (од 83. минута Гргић), Тука (од 46. минута Мичета), Шилић (од 71. минута Миличевић), Шкембић (од 46. минута Михаљ), Башић, Рамљак. Тренер: Далибор Цвитановић.

БОРАЦ: Дамјановић, Јовић, Рачић, Бобић, Орашанин, Амиџић (од 70. минута Тахрић), Јовановић, Јаворац (од 57. минута Вребац), Чавић, Божић, Боснић (од 83. минута Цвјетковић). Тренер: Марко Максимовић.