Борчеве фудбалерке укњижиле нови тријумф, до краја сезоне још два меча

Фудбалерке Борца укњижиле су и 12. тријумф у оквиру Прве лиге Републике Српске савладавши на претпосљедњем гостовању у сезони екипу Приједора резултатом 2:4.

У првом дијелу сезоне Борац је над Приједорчанкама тријумфовао резултатом 3:0 и дјеловало је послије 26 минута овог дуела да ће се ситуација слично одвијати и сада.

Ивана Марјановић је у 13. минуту довела Борац у вођство, а затим је за девет минута два гола постигла Сара Савић. Ипак, до одласка на одмор, Тамара Јефтић је смањила заостатак (43. минут), да би након пет минута наставка други гол за Приједор постигла Барбара Вујиновић.

Био је ово први меч у сезони на којем су црвено-плаве примиле бар два гола, али је, ипак, то било све од Приједорчанки, које су се у надокнади времена суочиле са још једним голом, након што је прецизна била Валентина Федена.

До краја сезоне Борац ће још дочекати Младост из Рогатице и гостовати Модричи.

ПРИЈЕДОР – БОРАЦ 2:4

стријелци: 0:1 Марјановић (13.), 0:2 Савић (17.), 0:3 Савић (26.), 1:3 Јефтић (43.), 2:3 Вујиновић (50.), 2:4 Федена (90+1.), стадион: у Расавцима, гледалаца: 10, судија: Огњен Гаврановић (Приједор), жути картони: – .

ПРИЈЕДОР: Тубин, Вејновић, Ђаковић, Танушева, Реџић (од 85. минута Микановић), Панић, Јефтић, Котроман, Раилић, Јањић (од 29. минута Вујиновић), Денић.

БОРАЦ: Бундало, Ђукановић, Предојевић, Шућур (од 46. минута Јокановић (од 73. минута Домазет)), Марјановић, Радић, Давидовић, Федена, Љуштина, Баштинац, Савић.