Футсал

Борац послије ”петарде” до осмине финала Купа Републике Српске

Футсалери Борца вратили су се на побједнички колосијек савладавши у шеснаестини финала Купа Републике Српске градског ривала Студент резултатом 0:5.

Слободан Пејичић је одвео црвено-плаве до предности у 6. минуту, да би наш тим крајем првог дијела преко Славише Максимовића (16.) и Срђана Ескића (19.) увео меч у ”мирније воде”.

Тријумф је на крају овјерен за два минута другог полувремена. Прво је Пејичић у 34. минуту постигао други гол на мечу, док је минут касније коначних 0:5 поставио Игор Мирковић.

СТУДЕНТ – БОРАЦ 0:5

стријелци: 0:1 Пејичић (6.), 0:2 Максимовић (16.), 0:3 Ескић (19.), 0:4 Пејичић (34.), 0:5 Мирковић (35.), дворана: студентског кампуса, гледалаца: 25, први судија: Жељко Драгојевић (Бањалука), други судија: Вања Ајдер (Бањалука), трећи судија: Милан Алексић (Бањалука), жути картони: тренер Томашевић, представник клуба Јалић, Лукић, Радановић (Студент), тренер Благојевић, представник клуба Димитрић, Иванагић, Мирковић, Ратковић (Борац).

СТУДЕНТ: Радовић, Петровић, Лукић, Золак, Добраш. Још су играли: Радановић, Чолић, Савић, Сикимић, Петковић, Малешевић, Јалић. Тренер: Срђан Томашевић.

БОРАЦ: Ратковић, Пејичић, Зец, Стојичић, Иванагић. Још су играли:  Максимовић, Ескић, Лукајић, Савић, Мирковић. Тренер: Слободан Благојевић.