Седамнаест удараца ка голу Борца имао је сарајевски Жељезничар у првој утакмици полуфинала Купа, од тога 6 у оквир гола – наш тим jе само једном за 90 минута шутирао у оквир гола и то у 11. минуту, када је „слободњак“ Бранислава Крунића зауставио Аднан Гушо; тим Амара Осима вечерас је извео 12 удараца из угла, док Стојнићеви изабраници нису имали ниједан корнер… Ипак, и та предефанзивна тактика коју је поставио Велимир Стојнић давала је резултат све до 87. минута, када је Зајко Зеба матирао Маријана Антоловића за тријумф свог тима, који ће тако на реванш у Бањалуку 4. aприла допутовати са минималном предношћу.
Жељезничар – Борац 1:0
стријелац: 1:0 Зеба (87.)
стадион: „Грбавица“
гледалаца: 2 500
БОРАЦ: Антоловић, Ступар (од 90. О. Радуловић), Жарић, Марковић, Стакић, Кнежевић, Максимовић, Крунић, Стајић (од 68. Граховац), Кајкут, Билбија. Тренер: Велимир Стојнић.



















