Борац лако изашао на крај са Дрином

Рукометаши Борца нису имали већих проблема да забиљеже побједу над зворничком Дрином у оквиру десетог кола Премијер лиге БиХ. ”Црвено-плави” су тријумфовали резултатом 36:25 и направили добру увертиру за дерби са Извиђачем, који се игра у суботу у Љубушком.

Већим дијелом меча тренер Борца Мирко Микић пружио је шансу млађим рукометашима, који су указану прилику у потпуности искористили. Односи се то, прије свега, на лијево крило Јована Тодоровића, који је на терен крочио већ у 13. минуту, када је на семафору био исписан резултат 10:5, и голмана Лазара Беру, који је бранио црвено-плави гол током другог полувремена.

У екипи Борца, која је највећи плус имала у 40. минуту (24:11), најефикаснији је био Владан Ђурђевић са девет голова, Милош Њежић је постигао пет, а Никола Јеремић четири. У табору Дрине истакао се Миљан Вукојчић са чак 11 погодака.