Борац без проблема одрадио посао против Телеоптика

Фудбалери бањалучког Борца савладали су у недјељу, у тренинг-центру Фудбалског савеза Србије у Старој Пазови, екипу Телеоптика, члана Српске лиге Београд, резултатом 3:0 (2:0).

Двоструки стријелац за Бањалучане био је нападач Саша Кајкут, који је погађао мрежу у 18. и 42. минуту, док је коначан резултат у другом полувремену поставио Александар Радуловић из слободног ударца у 90. минуту.

За Борац су у првом полувремену играли: Лучић, Дујаковић, Јовановић, Јаничић, Ћосић, Даниловић, Милутиновић, Мирић, Зиљкић, Врањеш и Кајкут.

У наставку, шансу су добили: Кутић, Галић, Чомор, Арсић, Волков, Радуловић, Босанчић, Црнов, Јакуповић, Турањанин и Џало (нападач који се налази на проби).

Половином другог дијела игре, умјесто Црнова, у игру је ушао Бојан Марковић, док је Арсића замијенио Ђорђе Милојевић.

Борчева експедиција у понедјељак, 27. фебруара, са београдског аеродрома ”Никола Тесла” креће према Анталији, гдје ће се припремати до 10. фебруара и за то вријеме одиграти пет контролних утакмица.