До петка, 20. августа, рукометашице Борца радиће у Бањалуци, када путују у Србију на три дана.
– На путу за Аранђеловац, који ће нам бити база, одиграћемо сусрет са београдским Радничким. Биће нам то прве провјере на којима ћемо видјети колико су нам припреме успјеле. У екипи, на сву срећу, нема повријеђених, а још увијек нам недостаје Дејана Кнежевић, која је имала потрес мозга на финалном мечу Купа БиХ – рекао је тренер Раде Унчанин.
У оквиру Регионалне лиге рукометашице Борца ће прво 2. септембра дочекати екипу Хипо банке из Беча, а четири дана касније састав Будућности из Подгорице.
(Фокус)
Related Topics



















