Рукометаши Борца успјели су да се врате на побједнички пут након испадања из Купа Босне и Херцеговине славивши вечерас у Горажду над истоименом екипом резултатом 23:28 (11:11). Вечерашњом побједом Бањалучани су осигурали другу позицију на крају сезоне, која води у Куп EHF, пошто су са нова три бода повећали предност у односу на добојску Слогу на чак 12 бодова. Добојлије су у свом мечу 17. кола поражене од актуелног шампиона, сарајевске Босне, резултатом 39:27. Наредно коло на распореду је сљедеће суботе, када ће Борац на свом терену дочекати Зрињски.
Related Topics



















