Побједом над екипом Љубушког резултатом 31:28 рукометашице бањалучког Борца направиле су можда и одлучујући корак ка освајању четврте узастопне титуле шампиона Босне и Херцеговине. Изабраници тренера Радета Унчанина током свих 60 минута биље су бољи ривал и сасвим заслужено стигле до 14. првенствене побједе којом су повећале предност у односу на Љубушанке на 9 бодова.
У наредна два кола Бањалучанке су слободне, а утакмицу 15. кола против тузланског Јединства одиграле су истог дана када и реванш меч четвртфинала Купа БиХ против истог ривала, тако да ће „осице“ на терен тек 30. априла, када у Мостару у оквиру 16. кола гостују екипи Катарине.
(борац-спорт)
Related Topics



















